SKF News – august 2017

24 augusta 2017, 15:51

Informácie o novinkách a ďalších zaujímavostiach týkajúcich sa automobilových náhradných dielov SKF.

Sady univerzálních manžet s OE sponami
Velmi oblíbené sady VKJP 01000 (sada univerzálních manžet po 12 kusech) a VKJP 01001 (baleno zvlášť po kuse), jsou nyní v nabídce s OE sponami.

skf
Nové sady nesou označení VKJP 01000 S a VKJP 01001 S. Neobsahují již ploché jednoduché spony, ale OE spony. SKF tyto spony nabízí ve spolupráci s firmou Oetiker. Sady obsahují jak univerzální hladkou sponu, tak i OE sponu.


VKDA 35338 T
Sada horního uložení ve variantě Twin Pack (sada obsahuje 1 pár dílů, tedy pro obě strany nápravy) pro vozy PSA. Tato sada obsahuje následující díly:


Skupina PSA začala používat novou modulární platformu EMP2 s nižší hmotností a nižšími emisemi. Tato nová platforma má pokrýt 50% celkové výroby vozů PSA.


Společnost SKF je prvním velkým dodavatelem nabízejícím kompletní sadu horního uložení tlumičů.

VKMC 06002 a VKPC 86810
Jedná se o sadu rozvodového řemene s vodní pumpou, eventuelně sadu vodní pumpy pro vozy Dacia Sandero, Logan; Renault Clio, Modus a Twingo a Nissan Kubistar.

Odpovídající OE čísla:
Renault: 7701478923, 210101832R, 210108845R
Nissan: 21010-00Q1G, 21010-00QAK, 21010-00QAR

SKF zdůrazňuje nutnost vyměnit o-kroužek, který je obsažen v našich sadách.


Protože v tomto případě musíte znovu použít originální spojovací díl vodní pumpy, musíte vyměnit jeho těsnění. Touto povinnou výměnou zabráníte únikům kapaliny přes přípojku.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Produktové novinky od SKF
Produktové novinky od SKF

Spoločnosť SKF ponúka ako prvý dodávateľ pre aftermarket rozvodové sady s vodným čerpadlom pre nové modely VAG s motormi 1,6 TDi a 2,0 TDI a tiež sady ložísk pre nové modely Mercedes. U niektorých položiek došlo k technickým vylepšeniam.

Boj proti falšovaniu
Boj proti falšovaniu

SKF nedávno dokončila súdne konanie proti predajcovia falšovaných ložísk v Grécku. Toto súdne konanie sa začalo v roku 2009, a to po zabavení približne 15 ton falošných ložísk SKF v rámci razie v sklade predajcu v oblasti Piraeus. Ložiská o trhovej hodnote približne 1.000.000 eur nedávno grécky súdny systém oficiálne vyhlásil za falzifikáty a tieto […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!