Pneumatiky Goodyear Wrangler DuraTrac získali opäť cenu čitateľov časopisu Off Road

21 septembra 2017, 12:04

Značka Goodyear si pripísala ďalší úspech v čitateľskej ankete nemeckého časopisu Off Road. Tento rok vyhlásili jeho čitatelia Wrangler DuraTrac opäť za najlepšie offroadové pneumatiky na trhu, a to už piatykrát za sebou.

Čitatelia Wrangler DuraTrac vyhlásili opäť za najlepšie offroadové pneumatiky na trhu, a to už piatykrát za sebou
pneumatika Wrangler DuraTrac

Čitatelia časopisu Off Road mohli vyberať z celkom jedenástich nominovaných výrobkov. Víťazne zo súťaže vyšli Wrangler DuraTrac, ktoré získali celkom 21,3 percenta všetkých hlasov. Hodnotenia sa zúčastnilo viac ako 20 tisíc čitateľov, ktorí nominovali ako svoju najobľúbenejšiu offroadovú pneumatiku, tak aj najobľúbenejší offroad.

Goodyear Wrangler DuraTrac je skonštruovaná  špeciálne pre náročnou offroadovú jazdu. Vďaka svojej odolnosti a všestrannosti pomáha zvládnuť aj veľmi ťažký terén.

Túto cenu považujeme za obzvlášť významnú, pretože čitateliai časopisu Off Road sú skutoční odborníci a kladú na offroadové pneumatiky vysoké požiadavky. Ich hodnotenie potvrdzuje, že Wrangler DuraTrac dokáže splniť to, čo sľubuje,” povedal Mike Rytokoski, marketingový riaditeľ spoločnosti Goodyear v Európe.

Cena za voľbu čitateľov časopisu Off Road má za sebou dlhú tradíciu výberu najlepších offroadových vozidiel. Udeľuje sa od roku 1982, ale cena za najlepšie offroadové pneumatiky vznikla iba pred piatimi rokmi. Goodyear v nej zatiaľ vždy zvíťazil.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Goodyear stavia automatizovaný závod na výrobu pneumatík
Goodyear stavia automatizovaný závod na výrobu pneumatík

Spoločnosť Goodyear pokračuje v uplatňovaní svojho obchodného modelu založeného na prepojovaní. V polovici septembra oznámila zámer vybudovať v Luxembursku nový výrobný závod, ktorý bude využívať najmodernejší výrobný proces, aby dokázal splniť rastúce požiadavky zákazníkov a spotrebiteľov na prémiové pneumatiky.

Nové mazivo pre údržbu a ochranu Textar Hydra Tec
Nové mazivo pre údržbu a ochranu Textar Hydra Tec

Spoločnosť Textar dodáva do svojho sortimentu nové mazivo Hydra Tec pre ľahkú opätovnú montáž pohyblivých častí v brzdových a spojkových systémoch.

Celoročné pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 s viac ako 54 homologizaciami
Celoročné pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 s viac ako 54 homologizaciami

Od prvého predstavenia pred necelými dvoma rokmi už celoročné pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 získali viac než 54 homologizácii pre 27 platforiem desiatich rôznych prvovýrobcov ako Audi, Citroën, Fiat, Ford, Opel, Renault, Seat, Škoda, Smart a Volkswagen.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!