IVECO má pre svojich vodičov kamiónov raňajky

13 júna 2017, 18:15

Na jún pripravilo IVECO pre svojich vodičov príjemné prekvapenie! Po českých a slovenských diaľniciach jazdia dva tímy, ktoré na čerpacích staniciach a odpočívadlách rozdávajú vodičom ťažkých nákladných vozidiel IVECO balíčky s raňajkami.

Celá akcia IVECO Snacks je založená na dvoch energických tímoch, ktoré majú za úlohu vodičom vozidiel IVECO rozdať denne okolo 100 raňajok v podobe energetického nápoja a toastu, aby im dodali energiu a zlepšili náladu. Navyše vodiči sa môžu s hosteskami vyfotografovať pred svojím kamiónom, sdielať svoje fotky na sociálnych sieťach a vyhrať hodnotné ceny.

Tímy majú vopred určené trasy tak, aby v priebehu každého pracovného dňa pokryli čo najväčšiu plochu Českej a Slovenskej republiky a oslovili maximálny počet truckerov. Aplikácia GPS umožňuje fanúšikom, ale i organizátorom sledovať pohyb vozidiel IVECO Snacks aj dĺžku zastávok a vodiči môžu Daily s raňajkami doslova „vystriehnuť“.

Ak aj vy máte chuť na raňajky, sledujte online, kde sa obidve vozidlá Daily pohybujú a kde na ne môžete natrafiť.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

IVECO predstavuje nové nákladné vozidlo pre stavebníctvo Stralis X-WAY
IVECO predstavuje nové nákladné vozidlo pre stavebníctvo Stralis X-WAY

V madridskom závode spoločnosti IVECO sa 2. júna konalo slávnostné odovzdávanie zlatej medaily World Class Manufacturing (WCM), na ktorom sa zúčastnili Sergio Marchionne, predseda spoločnosti CNH Industrial, Richard Tobin.

„IVECO Daily do kopca“ na Slovensku
„IVECO Daily do kopca“ na Slovensku

IVECO nadviazalo na dve úspešné akcie v Českej republike, kde si klienti mohli vyskúšať, ako ľahko sa aj v náročných prevádzkových podmienkach jazdí s vozidlami Daily Hi-Matic vybavenými 8-stupňovou automatickou prevodovkou a 1. júna pripravilo podobnú príťažlivú prezentáciu pre zákazníkov na Slovensku.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!