Podľa čitateľov časopisu Autozeitung je Continental top značkou

31 marca 2017, 13:13

Čitatelia časopisu Autozeitung pri voľbe „Top značky 2017“ opäť zvolili Continental za najobľúbenejšiu značku pneumatík. Značka z Hannoveru sa tým už deviatykrát po sebe dostala na prvé miesto výrobcov pneumatík.

Z 12.500 zúčastnených čitateľov hlasovalo 47,9 percent čitateľov, teda takmer každý druhý, za značku Continental, značka na druhom mieste získala len 29,2 percenta hlasov. Čitatelia časopisu Autozeitung boli na jeseň minulého roka požiadaní, aby zvolili „Top značky 2017“. Hlasovania sa zúčastnili medzinárodné značky z deviatich kategórií z odvetvia automobilizmu.

„Veľmi sa tešíme z dôvery, ktorú čitatelia časopisu Autozeitung prejavili našej prémiovej značke a našim prémiovým produktom“, povedal o ocenení Frank Jung, riaditeľ pre marketing a odbyt pneumatík pre osobné automobily v spoločnosti Continental pre región DACH. „Okrem mnohoročných excelentných výsledkov našich letných a zimných pneumatík, ktoré dosiahli v testoch pneumatík časopisu Autozeitung, k tomuto veľmi dobrému hodnoteniu s istotou prispel aj veľmi vysoký, takmer tretinový, trhový podiel pri vybavovaní všetkých nových vozidiel v Európe. Časopis Autozeitung uvádza pri všetkých testoch vozidiel vždy presný údaj o výrobcovi pneumatík. Veľa čitateľov sa okrem toho určite rozhodovalo aj na základe vlastných skúseností s našimi produktmi.“

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Pneumatika ContiPremiumContact 5 je víťazom testu
Pneumatika ContiPremiumContact 5 je víťazom testu

V teste letných pneumatík, ktorý realizoval magazín „Gute Fahrt“, odborný časopis so zameraním na vozidlá koncernu Volkswagen, obsadila pneumatika ContiPremiumContact 5 s technológiou ContiSeal prvé miesto. Pneumatika z Hannoveru sa presadila v konkurencii deviatich modelov pneumatík európskych, amerických a ázijských výrobcov. 

Continental získal ocenenie Výrobca pneumatik roka
Continental získal ocenenie Výrobca pneumatik roka

Na výstave Tire Technology Expo 2017, ktorá sa konala v Hannoveri od 14. do 16. februára získala spoločnosť Continental od britského odborného magazínu Tire Technology International ocenenie Výrobca pneumatík roka, ktoré sa po prvýkrát odovzdávalo v roku 2008.

Letná pneumatika PremiumContact 6 presvedčivá pri testovaní pneumatík
Letná pneumatika PremiumContact 6 presvedčivá pri testovaní pneumatík

Letná pneumatika výrobcu Continental sa do finále kvalifikovala ako víťaz prvej testovacej fázy a odteraz je v predajniach k dispozícii v 70 vyhotoveniach s rozmermi od 16 do 21 palcov.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!